Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło*
Zapamiętaj mnie

Zarejestruj

Pola z gwiazdką (*) są wymagane.
Imię
Nazwa użytkownika
Hasło*
Powtórz hasło*
Email*
Powtórz email*

Odlotowy Piotrków

BAW SIĘ Z NAMI!


Zapraszamy do udziału w konkursie „Odlotowy Piotrków”. 
Konkurs skierowany do osób w wieku od 5 do 100 lat, którzy kochają Piotrków. Wiek jest nieważny. Ważne jest, aby w konkursie wzięli udział ci, którzy doceniają urok naszego miasta, potrafią znaleźć w nim atrakcyjne miejsca i nietuzinkowo spędzać w Piotrkowie wolny czas. I właśnie ten wolny czas jest najważniejszy, bo będzie on tematem zdjęć, filmów i prezentacji, realizowanych w ramach konkursu „Odlotowy Piotrków”.

Czas trwania konkursu: 10 VIII -10 X 2014 r. Ogłoszenie wyników 13 X 2014 r.

 

WYSYŁAJ FILMY I ZDJĘCIA! 
WYGRYWAJ NAGRODY!


Nagrodami w konkursie są między innymi loty nad miastem.

Organizatorzy: Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej, Telewizja Piotrków w Miejskim Ośrodku Kultury, Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

Filmy wysyłaj przez stronę internetową www.telewizjapiotrkow.pl – zakładka Odlotowy Piotrków
Zdjęcia i prezentacje wysyłaj na e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub pocztą na adres: Telewizja Piotrków, al. 3 Maja 12, 97-300 Piotrków Trybunalski.

 

Do konkursowego Jury konkursu zaprosiliśmy Redaktorów Naczelnych lokalnych mediów:

DZIENNIK ŁÓDZKI, FAKTY PIOTRKOWSKIE, NTL RADOMSKO, RADIO FAMA, RADIO STREFA FM, TYDZIEŃ TRYBUNALSKI, WIEŚCI GAZETA REGIONALNA, ZIEMIA PIOTRKOWSKA.Regulamin konkursu dostępny na stronie www.telewizjapiotrkow.pl – zakładka Odlotowy Piotrków.

 

Program TV

"Informacje Piotrkowskie" to program informacyjny Telewizji Piotrków, w którym przedstawiamy ważne sprawy z życia Piotrkowa Trybunalskiego. Główne wydanie „Informacji Piotrkowskich" emitowane jest w telewizjach kablowych UPC i Toya w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.15. Powtórki o 18.30, 20.30 i 22.00. Wszystkie wydania IP dostępne są również w internecie pod adresem www.piotrkow.pl lub na kanale YouTube.pl - piotrkowTV .

Aplikacja- Android

W załączniku dostępna jest aplikacja Telewizji Piotrków na system Android.

Reklama

Wszelkie pytania związane z kwestią reklamy prosimy kierować na adres redakcji. Formularz kontaktowy dostępny jest w dziale kontakt.

O nas

"Informacje Piotrkowskie" to program informacyjny, w którym poruszamy ważne sprawy z życia naszego miasta. Oprócz wiadomości, podawanych w formie krótkiego dziennika, w programie można  znaleźć publicystykę, kulturę i informacje sportowe. Główne wydanie „Informacji Piotrkowskich” emitowane jest w telewizji UPC i Toya w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.15. Powtórki o 18.30, 20.30 i 22.00.

Więcej artykułów…

  1. Polityka prywatności
  2. Kontakt

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem