Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło*
Zapamiętaj mnie

Zarejestruj

Pola z gwiazdką (*) są wymagane.
Imię
Nazwa użytkownika
Hasło*
Powtórz hasło*
Email*
Powtórz email*

Potrójne złoto piotrkowianina

Piotrkowianin Bartosz Janiszewski potrójnym mistrzem Polski w kulturystyce. Podczas mistrzostw Polski, które w czasie minionego weekendu odbyły się w Kielcach, Janiszewski wygrał kategorię wagową do 100 kilogramów, kategorię open oraz wraz z Katarzyną Ludowicz (Olimp Zabrze) rywalizację wśród par mieszanych.

Janiszewski, który na co dzień mieszka w Piotrkowie i uprawianie sportu rozpoczynał zapaśniczym Atletycznym Klubie Sportowym, reprezentował barwy łódzkiej KS Body Line Group Łódź. To dla niego największy sukces w karierze. 31-letni zawodnik przygotowywał się do tego startu przez 7 miesięcy.

Warto dodać, że piotrkowianin rywalizuje w mistrzowskich imprezach pod egidą najbardziej znanej światowej federacji IFBB - tej, w której startowali. Arnold Schwarzenegger czy Sergio Oliva. Zdobywając mistrzostwo Polski zapewnił sobie kwalifikację na mistrzostwa Europy. Mało prawdopodobne aby w nich wystartował. Powód prozaiczny - pieniądze.

Piotrkowski kulturysta chce startować w zawodach jeszcze przynajmniej przez kilka lat. Jego marzeniem jest start w najbardziej prestiżowych zawodach świata - Mister Olympia.

Zostaw swój komentarz

Napisz komentarz jako gość

0
  • Nie znaleziono komentarzy

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem