Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło*
Zapamiętaj mnie

Zarejestruj

Pola z gwiazdką (*) są wymagane.
Imię
Nazwa użytkownika
Hasło*
Powtórz hasło*
Email*
Powtórz email*

Mieszkańcy witali 2018 rok

Hucznie 2018 rok przywitali również piotrkowianie. Od kilku lat w trakcie najważniejszej chwili tej nocy czyli w momencie zmiany daty prezentowany jest pokaz sztucznych ogni z zabytkowej wieży ciśnień. Ale nie tylko tak witano rok – wyjątkowo można było go spędzić na przykład w trakcie potańcówki pod gwiazdami.

Przywitać nowy rok przed wieżą ciśnień przyszło kilkuset piotrkowian.To miejsce, gdzie od kilku lat gromadzą się by wspólnie przywitać nowy a pożegnać stary rok. Kanonada kolorowych fajerwerków wystrzeliła punktualnie o północy rozbłyskując niebo feerią barw i kształtów. Wraz z wystrzelonymi fajerwerkami popłynęły życzenia.

Ale piotrkowianie nie tylko  rok przywitali w trakcie miejskiego pokazu sztucznych ogni. Tą wyjątkową noc część spędziła na wyjątkowym parkiecie, bo pod gwiazdami. Miejski Ośrodek Kultury zorganizował zabawę sylwestrową podczas której jedną z atrakcji była właśnie potańcówka zorganizowana na dziedzińcu. Uczestnicy bawili się w rytmie znanych i lubianych przebojów sprzed lat. Najlepsze hity serwował didżej a o dobre humory dbał wodzirej. Zabawa trwała do białego rana.

Zostaw swój komentarz

Napisz komentarz jako gość

0
  • Nie znaleziono komentarzy

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem