Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło*
Zapamiętaj mnie

Zarejestruj

Pola z gwiazdką (*) są wymagane.
Imię
Nazwa użytkownika
Hasło*
Powtórz hasło*
Email*
Powtórz email*

Zażalili decyzję sądu

W poniedziałek sąd w Piotrkowie Trybunalskim wobec Kamila Durczoka nie zastosował aresztu tymczasowego. Wnioskowała o to prokuratura rejonowa. Czy dziennikarz zostanie na wolności?

Dziś do sądu wpłynęło zażalenie na decyzję sądu. Piotrkowska prokuratura nie zgadza się z decyzją sądu o nie zastosowaniu wobec Kamila Durczoka aresztu tymczasowego za zarzucane mu spowodowanie w stanie nietrzeźwości kolizji drogowej na trasie A1 i  sprowadzanie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym.

Zażalenie do sądu trafiło po godzinie 15. Kiedy wniosek zostanie rozpatrzony? Sąd rejonowy ma 48 godzin na zapoznanie się z nim, sprawdzeniem go pod względem formalnym i przekazanie go sądu okręgowego. Sąd okręgowy na wyznaczenie składu sędziowskiego i decyzję w sprawie zażalenia nieoznaczony czas - ma to zrobić niezwłocznie.

Tak więc na kiedy zostanie rozpatrzone zażalenie prokuratury - nie wiadomo. Obecnie sprawę Kamila Durczoka od prokuratury rejonowej przejęła prokuratura okręgowa ze względu na duże zainteresowanie medialne.

Zostaw swój komentarz

Napisz komentarz jako gość

0
  • Nie znaleziono komentarzy

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem