Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło*
Zapamiętaj mnie

Zarejestruj

Pola z gwiazdką (*) są wymagane.
Imię
Nazwa użytkownika
Hasło*
Powtórz hasło*
Email*
Powtórz email*

Artystyczny weekend

Uroczyście i artystycznie zapowiada się najbliższy weekend w naszym mieście. Organizatorzy już dziś zapraszają na zbliżające się wydarzenia, między innymi jubileusz piotrkowskiego zamku, który obchodzony będzie w najbliższą sobotę, 21 września. W programie między innymi: wernisaż wystawy malarstwa historycznego, koncert muzyki dawnej oraz iluminacja zamku. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci i młodzieży. 

W niedzielę startuje natomiast kolejna edycja festiwalu Nocne Śpiewanie, który zagości w naszym mieście już po raz trzeci.  W ramach festiwalu, zorganizowanych zostanie 6 muzycznych spotkań. Wezmą w nich udział wykonawcy śpiewający piosenki różnych gatunków muzycznych. 22 września, odbędzie się inauguracyjne spotkanie z Grzegorzem Tomczakiem, twórcą topowych polskich piosenek. We wtorek, dwa dni później, wystąpi piotrkowianin Marcin Januszkiewicz. Wejściówki, co prawda, już się skończyły, ale centrum idei zapewnia, że na dziedzińcu miejsce znajdzie się dla każdego.

W weekend odbędzie się również koncert dla muzyka blisko związanego z festiwalem "Nocne Śpiewanie" i nie tylko. W niedziele, w Miejskim Ośrodku Kultury o godzinie 17, specjalnie dla Pawła Małolepszego zagrają piotrkowscy muzycy. Podczas koncertu, prowadzona będzie sprzedaż cegiełek, z których dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację muzyka.

Zostaw swój komentarz

Napisz komentarz jako gość

0
  • Nie znaleziono komentarzy

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem