Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło*
Zapamiętaj mnie

Zarejestruj

Pola z gwiazdką (*) są wymagane.
Imię
Nazwa użytkownika
Hasło*
Powtórz hasło*
Email*
Powtórz email*

Kontrola TIR-ów3 mandaty karne i jeden zatrzymany dowód rejestracyjny – to efekt kontroli ciężarówek, przerowadzony dziś przez inspektorów z piotrkowskiego oddziału Inspekcji Transportu Drogowego. Przy okazji dokonywano ważenia tirów.  Wszystkie skontrolowane dziś pojazdy miały prawidłowe tonaże.

Kontrola TIR-ów na Rondzie Sulejowskim rozpoczęła się od wczesnych godzin porannych. Efekt 10 skontrolowanych pojazdów to 3 mandaty (za brak udokmentowanych przerw w pracy kierowców) i zatrzymanie jednego dowodu rejestracyjnego (za brak światel i uszkodzone lusterko). Wszystkie pojazdy przewoziły ładunki mieszczące się w normie. 

Kontrole Inspekcji Transportu Drogowego oraz ważenie pojazdów prowadzone są na terenie województwa łódzkiego codziennie i to niekoniecznie za dnia. 3 grudnia, właśnie podczas kontroli nocnych, ITP zatrzymała kilka ładunków ponadnormatywnych, w tym dwie lawety przewożące czołgi przez Piotrków Trybunalski.  Jedna z lawet była o 21 ton, a druga o bagatela (!) 33 tony cięższa, niż dopuszczało pozwolanie na przewóz. 

Oba pojazdy zostały zatzrymane na bazie MZK, gdzie przez kilkanaście dni oczekiwały na stosowne pozwolenia i przeładunek. 

Zostaw swój komentarz

Napisz komentarz jako gość

0
  • Nie znaleziono komentarzy

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem