Karta zniżki warta

Opublikowano: 13-01-2021
karta-m-1604310558-1610524797.jpg
Karta kredytowa, bankomatowa, i niezliczona ilość kart lojalnościowych – tych z pewnością w portfelach nie brakuje. W nim powinno znaleźć się miejsce dla jeszcze jednej karty – Karty mieszkańca – ta piotrkowska pozwala mieszkańcom miasta korzystać z miejskich instytucji ze zniżkami od listopada ubiegłego roku.
Piotrkowska Karta Mieszkańca przysługuje każdemu kto podatki płaci w tutejszym urzędzie skarbowym i deklaruje miasto jako miejsce zamieszkania lub nie pracuje a jest beneficjentem wsparcia socjalnego. Wyrabiając kartę czy to tradycyjnie w urzędzie miasta czy też wypełniając formularz internetowy już można z miej korzystać. Na przykład na chwilę obecną wyrobić taniej kartę biblioteczną.

Piotrkowska Karta Mieszkańca to między innymi 10% zniżki na koncerty w miejskim ośrodku kultury, 25% zniżka na wyrobienie karty czytelnika w mediatece. O jedną czwartą ceny taniej posiadacz karty zapłaci za zajęcia sportowe w ośrodku sportu i rekreacji. I choć obecnie większość instytucji kultury czy sportu z powodu epidemii nie funkcjonuje to warto swoją kartę już wyrobić, bo już niebawem zniżki obejmą Płatną strefę parkowania.

Karta będzie uzupełniana o kolejne zniżki oferowane w instytucjach samorządowych. Miast o zaprasza też do współpracy prywatnych przedsiębiorców, którzy zaoferują swoje zniżki dla posiadaczy miejskiej karty.


 
Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 8 =
Link
5 + 8 =