Najpiękniejsze są polskie piosenki

Opublikowano: 11-01-2021
polskie-piosenki-1610378369.jpg
"Śpiewamy Polskie Przeboje" , "Piosenka Polska jest dobra na wszystko" i od X edycji "Najpiękniejsze są polskie piosenki" -  to konkursy wokalne organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury.  Polska muzyka gości w MOKu od lat.  W tym roku z powodu pandemii eliminacje do X edycji Festiwalu "Najpiękniejsze są polskie piosenki" nie odbędą się na scenie. Pierwszy etap przeprowadzony zostanie przez internet.
Konkursy i festiwale  polskiej piosenki organizowane przez MOK mają już kilkudziesięcioletnią tradycję. Przez laty przyciągały sporą rzeszę fanów polskiego repertuaru.  Bywało , że w konkursach prezentowało się nawet 200 wykonawców a występy oceniało profesjonalne jury. 
  Nie na scenie jak to bywało przed laty , a w zaciszu domowym odbędą się eliminacje do X edycji festiwalu "Najpiękniejsze są polskie piosenki". W przeglądzie mogą wziąć udział tylko soliści w kategoriach od 1 klas szkół podstawowych po seniorów.  Wystarczy wybrać piosenkę polskiego kompozytora i  wykonać ją oczywiście w języku polskim. Takie domowe nagranie wraz z karta zgłoszeń należy przesyłać w wersji elektronicznej do MOK do 28 lutego.
O tym jak będzie wyglądał finał zdecyduje sytuacja epidemiczna. Organizatorzy mają nadzieję , że odbędzie się już na żywo na scenie MOK , bądź jak to już miało miejsce w plenerze...
Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 4 =
Link
2 + 4 =