Zima w mieście

Opublikowano: 07-01-2021
zima1-1610027168.jpg
Akcja zima w akcji. Od godziny 19:00,  6-go stycznia na ulice miasta wyjechał ciężki sprzęt by przeciwdziałać zaleganiu śniegu.
Zasypane drogi i chodniki – cały krajobraz biały. Duże opady śniegu w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęły się wieczorem 6 stycznia. Czy drogowców zaskoczyła zima.... Akcja usuwania śniegu z dróg ruszyła już o godzinie 19.
 
W usuwaniu śniegu drogowcom pomogła aura. Temperatura powyżej zera i efekt był jeden śnieg szybko się roztapiał. To - plus sprzęt wysłany na drogi pozwolił na to by rano kierowcy nie mieli problemu z jazdą.
 
Drogi wczoraj były mokre, gdzie niegadzie zalegało błoto pośniegowe. Utrudnień nie było również na miejskich chodnikach. Tutaj warstwę  śniegu usuwał ciężki sprzęt. W piątek rano sytuacja też była opanowana – główne ulice miasta były przejezdne i nieoblodzone. Do walki z zimową aurą miasto jest przygotowane od dawna – jest sprzęt - jest również zabezpieczony piasek oraz sól.

 
Stan dróg zimą jest stale monitorowany, jak również prognozy pogody. Brak przejezdności lub śliskość nawierzchni po opadach można też zgłaszać do dyżurnego akcji zima pod numerem 607 111 265.
 
Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 1 =
Link
6 + 1 =