Zima, zima pada,pada śnieg...

Opublikowano: 13-01-2021
zim6-1610541851.jpg
Dla jednych w końcu dla innych niestety przyszła – do pojawienia się zimowej aury nie wszyscy podchodzą z radością i optymizmem. Śnieg choć dodaje uroku tworząc piękne panoramy to powoduje utrudnienia na drogach i wymusza poranny fitnes w formie odśnieżania. Ale są też tacy którzy się cieszą … ośnieżone górki młodych piotrkowian przyciągają niczym magnes.
Od rana na górce na terenie parku rekreacyjnego przy ulicy Belzackiej i Niemena chętnych do pozjeżdżania na sankach czy tym podobnych obiektach sunąco-ślizgających nie brakowało. Jedni śnieżny opad wykorzystywali samodzielnie inny korzystali z pomocy dorosłych.
 
Dzieci śnieg lubią – dla nich pojawienie się zimowej aury to prawdziwa frajda. Radości z udanych  zjazdów i upadków było bez liku.
 
Śnieg cieszy dzieci – zmotoryzowanych dorosłych nie co mniej... bo ze śniegiem tak jest czasem cieszy czasem denerwuje.... bo śnieg bywa różny,...

Z prognoz pogody wynika że śnieg jeszcze będzie w mieście padał. Opady śniegu zapowiadane są na środowy wieczór i noc ze środy na czwartek. Śnieżny puch powinien się utrzymać - temperatura ma utrzymywać się na poziomie poniżej zera.  
Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 8 =
Link
7 + 8 =