Wytańczyli Złotego Piotrka

Opublikowano: 14-06-2021
zrzut-ekranu-2021-06-14-o-10.4-1623661515.png
Miniona niedziela upłynęła pod znakiem występów tanecznych. Po roku nieobecności związanej z pandemią, do Piotrkowa Trybunalskiego zawitali tancerze z całej Polski, by wziąć udział w IX Piotrkowskiej Panoramie Tanecznej o „Złotego Piotrka”.
By wziąć udział w boju o „Złotego Piotrka” do Piotrkowa Trybunalskiego przybyło ponad 40 zespołów, a w sumie blisko 600 tancerzy z całej Polski. Konkurencja była ogromna, bo i poziom występów, jak podkreślali członkowie jury, z roku na rok jest coraz wyższy. Na parkiecie hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4, zaprezentowali się artyści z różnych grup wiekowych wykonując swoje popisowe układy taneczne.

Podczas niedzielnej panoramy, każda grupa taneczna zaprezentowała tylko jeden układ, podlegający ocenie jury, podczas którego musiała pokazać się z jak najlepszej strony. Najlepsze zespoły taneczne, które podczas niedzielnego turnieju zachwyciły jury, odebrały nagrody i statuetki z rąk organizatorów i Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Poniżej prezentujemy wyniki panoramy tanecznej.

W kategorii:
- Show Dance Professional Duety młodzik - I MIEJSCE Julia Podlejska i Kornelia Wiernicka
- Show Dance Professional Duety junior - I MIEJSCE Antonina Jarzębska i Julia Gaj
- Show Dance Professional Duety   junior -   II MIEJSCE Weronika Malinowska i Alicja Chybała
- Show Dance Professional Duet junior - III MIEJSCE Alicja Chybała i Maja Karbownik
- Art Dance Professional Duety młodzież - wyróżnienie Kinga Klimczyk i Lena Trawińska
- Show Dance Professional Duety kadet - wyróżnienie Zuzanna Jarek i Julia Głowacka
- Show Dance Professional Zespoły młodzież – III MIEJSCE „Maxi Aerobik” w składzie: Klimczyk Kinga, Justyna Wiktoria, Bartczak Agata, Studziżur Małgosia, Hale Jessica, Dziechcińska Nadia Krawczyk Natalia, Nowaczewska Martyna, Lena Trawińska
- Art Dance Professional Zespoły junior – III Miejsce „Aerobik” w składzie: Jarzębska Antonina, Gaj Julia, Jarek Zuzanna, Głowacka Julia, Czaplińska Natasza, Pawełczyk Julia, Świętczak Wiktoria, Bucholc Dominika, Malinowska Weronika, Adamczyk Weronika
- Street Dance Professional Solo młodzież - II MIEJSCE   Wiiktoria Justyna
- Art Dance Professional Solo młodzież   - I Miejsce Kinga Klimczyk
Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 9 =
Link
7 + 9 =